Sedinta foto la inaltime
Viitorul trainer al Intact Media Academy, Gabriel Hennesey, a organizat o sedinta foto, la malul marii, cum n-ati mai vazut. Protagonisti: Radu Mazare si 22 de fete care au luat titlul de miss in statiunile de pe litoralul nostru. Locatia: o platforma ridicata cu o macara la zeci de metri inaltime.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Viitorul trainer al Intact Media Academy, Gabriel Hennesey, a organizat o sedinta foto, la malul marii, cum n-ati mai vazut. Protagonisti: Radu Mazare si 22 de fete care au luat titlul de miss in statiunile de pe litoralul nostru. Locatia: o platforma ridicata cu o macara la zeci de metri inaltime.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰