Observator » Ştiri sociale » Iaşi: O maşină a luat foc în mers

Iaşi: O maşină a luat foc în mers

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.09.2014, 13:21 | Modificat la 03.09.2014, 13:40

Au fost clipe de panică, de dimineaţă, pe o şosea din judeţul Iaşi. O maşină a luat foc în mers

Au fost clipe de panică, de dimineaţă, pe o şosea din judeţul Iaşi. O maşină a luat foc în mers

Traficul a fost întrerupt până când pompierii au ajuns să stingă flăcările şi să ia autoturismul de acolo. Maşina a fost distrusă în totalitate. Nimeni nu a fost rănit în incendiu. Ancheta va stabili de la ce s-a aprins autoturismul.