Observator » Evenimente » 250 de biciclişti s-au întrecut langă Alba-Iulia, într-o competiţie de mountain-bike

250 de biciclişti s-au întrecut langă Alba-Iulia, într-o competiţie de mountain-bike

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.09.2016, 09:02 | Modificat la 06.04.2017, 16:25

Adrenalină şi emoţii. De asta au avut parte cei peste 250 de biciclişti care au luat startul într-o competiţie de mountain-bike, ce a avut loc lângă Alba-Iulia.

Adrenalină şi emoţii. De asta au avut parte cei peste 250 de biciclişti care au luat startul într-o competiţie de mountain-bike, ce a avut loc lângă Alba-Iulia.