Observator » Sondaj » SONDAJ: Este factura la căldură pe ianuarie mult mai mare decât cea din decembrie?

SONDAJ: Este factura la căldură pe ianuarie mult mai mare decât cea din decembrie?

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.02.2024, 10:36 | Modificat la 16.02.2024, 10:40

Au început să vină facturile la apă caldă şi căldură pentru luna ianuarie. A fost mai frig comparativ cu decembrie aşa că românii vor plăti mai mult. 

Vă invităm să votaţi în sondajul de mai jos, iar răspunsurile voastre se vor vedea la Observator 12-14.​​