Observator » Evenimente » Doi bărbaţi au ajuns cu maşinile pe nisip, la Olimp, iar unul a oprit chiar în valuri

Video Doi bărbaţi au ajuns cu maşinile pe nisip, la Olimp, iar unul a oprit chiar în valuri

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.06.2026, 07:15 | Modificat la 03.06.2026, 07:29

Unii turişti vor cameră cu vedere la mare. Alţii merg direct cu maşina până în valuri. 

În staţiunea Olimp de pe litoral, doi bărbaţi, de 46 şi 51 de ani, au ajuns cu maşinile pe plajă, într-o zonă unde accesul era, evident, interzis.

Una dintre ele a fost surprinsă chiar la marginea apei, cu roţile scăldate în apa mării. Imaginile au atras imediat atenţia turiştilor, dar şi a poliţiştilor. 

Şi, cum era de aşteptat, excursia neobişnuită s-a încheiat cu un avertisment.

Articolul continuă după reclamă