Observator » Evenimente » Voinţă! Mihai Neşu s-a ridicat în picioare după doi ani

Voinţă! Mihai Neşu s-a ridicat în picioare după doi ani

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.12.2013, 13:10 | Modificat la 27.12.2013, 13:12

Jurnaliştii de la Cancan scriu că tratamentul pe care acesta îl urmează la o clinică din Statele Unite începe să dea roade.

Mai exact, Neşu a reuşit să se ridice în picioare. Asta după ce fostul fotbalist şi-a putut mişca doar capul timp de doi ani.

În plus, şi soţia lui Neşu pare să se fi răzgândit în legătură cu divorţul pe care-l anuntase.

Jurnaliştii de la Cancan scriu că aceasta a dorit să fie alături de el în aceste momente.

Articolul continuă după reclamă