Observator » Ştiri sociale » Adio, grădiniţe daneze în Capitală!

Adio, grădiniţe daneze în Capitală!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.07.2015, 07:44 | Modificat la 13.07.2015, 07:54

Din cauza unei semnături lipsă, autorităţile au pierdut un milion şi jumătate de euro finanţare de la nordici. Şase grădiniţe şi trei creşe ar fi trebuit să intre în programul derulat în parteneriat cu Inspectoratul Şcolar.

Din cauza unei semnături lipsă, autorităţile au pierdut un milion şi jumătate de euro finanţare de la nordici. Şase grădiniţe şi trei creşe ar fi trebuit să intre în programul derulat în parteneriat cu Inspectoratul Şcolar.