Observator » Ştiri sociale » Amenzi pentru zapada toxica

Amenzi pentru zapada toxica

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.02.2010, 11:07 | Modificat la 26.03.2019, 19:05

Daca vreti sa va jucati in zapada, mergeti la munte. Aici, in Bucuresti, suntem inconjurati de zapada poluata. Si vom fi ingropaţi intr-un nou munte de omat toxic in urmatoarele trei zile. Un omat cancerigen care ne intra in corp, spun medicii si chimistii. O noua confirmare a venit si de la garda de mediu care le cere firmelor de deszapezire sa adune si sa arunce departe de oameni zapada toxica.

Daca vreti sa va jucati in zapada, mergeti la munte. Aici, in Bucuresti, suntem inconjurati de zapada poluata. Si vom fi ingropaţi intr-un nou munte de omat toxic in urmatoarele trei zile. Un omat cancerigen care ne intra in corp, spun medicii si chimistii. O noua confirmare a venit si de la garda de mediu care le cere firmelor de deszapezire sa adune si sa arunce departe de oameni zapada toxica.