Observator » Ştiri sociale » Au petrecut 1mai in zapada!

Au petrecut 1mai in zapada!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.05.2010, 19:18 | Modificat la 21.06.2017, 23:20

Ce ati zice de o bulgareala de 1 mai? Sau de o plimbare cu snowmobilul? Cei care au vrut sa petreaca altfel de 1 mai au ales un week-end la Balea Lac. Turistii au urcat cu telecabina, pentru ca Transfagarasanul este inchis si au avut noroc de o zi insorita.

Ce ati zice de o bulgareala de 1 mai? Sau de o plimbare cu snowmobilul? Cei care au vrut sa petreaca altfel de 1 mai au ales un week-end la Balea Lac. Turistii au urcat cu telecabina, pentru ca Transfagarasanul este inchis si au avut noroc de o zi insorita.