Observator » Ştiri sociale » Fructele in exces fac rau

Fructele in exces fac rau

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.08.2010, 09:24 | Modificat la 10.02.2018, 15:35

Se spune "ce e mult strica", iar consumul exagerat de fructe are acelasi efect. Unele contin destul de mult zahar, iar silueta noastra este prima care are de suferit.

Se spune "ce e mult strica", iar consumul exagerat de fructe are acelasi efect. Unele contin destul de mult zahar, iar silueta noastra este prima care are de suferit.