Observator » Ştiri sociale » Grav accident de circulatie in Bistrita

Grav accident de circulatie in Bistrita

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.08.2011, 16:08 | Modificat la 15.08.2020, 11:20

Patru oameni au ajuns in aceasta dimineata la spitalul de urgenta din Bistrita dupa ce soferul autoturismului in care se aflau a adormit la volan. Masina in care se aflau a cazut intr-un sant de pe marginea drumului si s-a izbit violent de un cap de pod. Accidentul a avut loc pe Drumul National 17, care leaga Cluj de Bistrita.

Patru oameni au ajuns in aceasta dimineata la spitalul de urgenta din Bistrita dupa ce soferul autoturismului in care se aflau a adormit la volan. Masina in care se aflau a cazut intr-un sant de pe marginea drumului si s-a izbit violent de un cap de pod. Accidentul a avut loc pe Drumul National 17, care leaga Cluj de Bistrita.