Observator » Ştiri sociale » O tânără de 20 de ani a murit în timpul unui concert, în Buzău!

O tânără de 20 de ani a murit în timpul unui concert, în Buzău!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.07.2016, 19:17 | Modificat la 10.03.2017, 09:20

O tânără de 20 de ani a murit, aseară, subit, în timpul unui concert, în Buzău! Ana Maria a rămas fără aer şi a intrat în stop cardio-respirator. Era bolnavă de astm şi a suferit o criză.

O tânără de 20 de ani a murit, aseară, subit, în timpul unui concert, în Buzău! Ana Maria a rămas fără aer şi a intrat în stop cardio-respirator. Era bolnavă de astm şi a suferit o criză.