Observator » Ştiri sociale » Piscinele, pustii în vremea pandemiei

Piscinele, pustii în vremea pandemiei

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.06.2020, 08:49 | Modificat la 07.06.2020, 14:07

Este primul weekend cu temperaturi ridicate din ultima perioada, iar cine nu este nici la mare şi nici la munte poate spune că e o vreme numai buna de mers la piscină.

Mai ales în marile oraşe, sfârşitul de săptămână îi aducea pe mulţi pe şezlonguri şi la o bălăceală. Anul acesta, însă, nimic nu mai este aşa cum ştiam. Piscinele nu au fost deschise şi nici nu se întrevede o schimbare în viitorul apropiat.