Pretul lemnului a ajuns la cel mai ridicat nivel din ultimii zece ani
Pretul lemnului a ajuns la cel mai ridicat nivel din ultimii zece ani. Se vinde bine la export. Dar, noua ne scumpeste mobila. Peste cateva luni, ar putea costa deja cu o treime mai mult, sustin producatorii. Asta in conditiile in care oricum vanzarile sunt in cadere libera.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Pretul lemnului a ajuns la cel mai ridicat nivel din ultimii zece ani. Se vinde bine la export. Dar, noua ne scumpeste mobila. Peste cateva luni, ar putea costa deja cu o treime mai mult, sustin producatorii. Asta in conditiile in care oricum vanzarile sunt in cadere libera.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰