Radar blocat de viteza prea mare
Un alt sofer a reusit sa-i uimeasca pe agentii de la circulatie, dupa ce a fost surprins de aparatul radar in timp ce mergea cu 202 kilometri la ora, in afara localitatii. Barbatul isi conducea bolidul de lux pe drumul national 22A, intre Tulcea si Harsova. Pentru isprava sa, omul a ramas pieton pentru urmatoarele trei luni. Mai mult, a fost amendat cu 600 de lei si a primit si 6 puncte de penalizare. Politistii spun ca valorile traficului s-au dublat in aceasta perioada a anului din cauza tranzitului spre litoral.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Un alt sofer a reusit sa-i uimeasca pe agentii de la circulatie, dupa ce a fost surprins de aparatul radar in timp ce mergea cu 202 kilometri la ora, in afara localitatii. Barbatul isi conducea bolidul de lux pe drumul national 22A, intre Tulcea si Harsova. Pentru isprava sa, omul a ramas pieton pentru urmatoarele trei luni. Mai mult, a fost amendat cu 600 de lei si a primit si 6 puncte de penalizare. Politistii spun ca valorile traficului s-au dublat in aceasta perioada a anului din cauza tranzitului spre litoral.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰