Observator » Ştiri sociale » Şeful de post dintr-o comună din Teleorman este suspectat că a condus băut

Şeful de post dintr-o comună din Teleorman este suspectat că a condus băut

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.05.2016, 13:31 | Modificat la 17.12.2016, 22:00

A fost scandal la Alexandria, după ce un poliţist a avariat o maşină şi a distrus şi un gard. Şeful de post dintr-o comună s-ar fi urcat băut la volan. Luat la întrebări de colegii de la rutieră, a încercat să dea vina pe tatăl său

A fost scandal la Alexandria, după ce un poliţist a avariat o maşină şi a distrus şi un gard. Şeful de post dintr-o comună s-ar fi urcat băut la volan. Luat la întrebări de colegii de la rutieră, a încercat să dea vina pe tatăl său