Observator » Sport » Mihai Stoichita a fost suspendat doua etape

Mihai Stoichita a fost suspendat doua etape

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.04.2010, 20:01 | Modificat la 14.06.2018, 10:20

Comisia de Disciplina a LPF a decis sa-l sanctioneze pe antrenorul Stelei, Mihai Stoichita, cu doua etape de suspendare si o amenda de 2.300 de lei, ca urmare a comportamentului sau din timpul meciului cu FC Brasov.

Comisia de Disciplina a LPF a decis sa-l sanctioneze pe antrenorul Stelei, Mihai Stoichita, cu doua etape de suspendare si o amenda de 2.300 de lei, ca urmare a comportamentului sau din timpul meciului cu FC Brasov.