Observator » Evenimente » 25 de ani de la prima emisie a Antenei 1! Mesajul profesorului Dan Voiculescu

25 de ani de la prima emisie a Antenei 1! Mesajul profesorului Dan Voiculescu

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.11.2018, 19:38 | Modificat la 29.11.2018, 22:01

În ziua în care Antena 1 a emis pentru prima oară, s-au pus bazele Intact Media Group, odată cu decizia profesorului Dan Voiculescu de a investi în prima televiziune comercială din România.

În ziua în care Antena 1 a emis pentru prima oară, s-au pus bazele Intact Media Group, odată cu decizia profesorului Dan Voiculescu de a investi în prima televiziune comercială din România.

În acest moment aniversar, fondatorul trustului are un mesaj pentru milioanele de telespectatori care ne urmăresc de 25 de ani.

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările

Articolul continuă după reclamă