Observator » Evenimente » Italianul confirmat cu coronavirus, după o vizită în România, în afara oricărui pericol

Italianul confirmat cu coronavirus, după o vizită în România, în afara oricărui pericol

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.02.2020, 16:08 | Modificat la 28.02.2020, 12:52

Italianul confirmat cu coronavirus, după o vizită de câteva zile în România, este în afara oricărui pericol. Anunţul a fost făcut de medicii de la spitalul din Rimini, unde bărbatul în vârstă de 71 de ani a fost internat, odată ce a ajuns acasă.

  • Bărbatul a fost internat la spitalul din Rimini.
  • Medicii au confirmat că se află îna fara oricărui pericol.

Italianul confirmat cu coronavirus, după o vizită de câteva zile în România, este în afara oricărui pericol. Anunţul a fost făcut de medicii de la spitalul din Rimini, unde bărbatul în vârstă de 71 de ani a fost internat, odată ce a ajuns acasă. Aflaţi mai multe detalii din materialul video de mai sus.