Observator » Evenimente » Românii ar putea deveni cetăţeni ai cosmosului, în Asgardia!

Românii ar putea deveni cetăţeni ai cosmosului, în Asgardia!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.10.2016, 19:39 | Modificat la 14.01.2017, 12:20

Românii ar putea deveni cetăţeni ai cosmosului. Asgardia este noua naţiune care a apărut pe Pământ, dar care caută oameni pentru spaţiu. Dumitru Prunariu se pregăteşte să facă parte dintre ei.

Românii ar putea deveni cetăţeni ai cosmosului. Asgardia este noua naţiune care a apărut pe Pământ, dar care caută oameni pentru spaţiu. Dumitru Prunariu se pregăteşte să facă parte dintre ei.