Observator » Evenimente » S-a deschis pasajul Basarab

S-a deschis pasajul Basarab

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.06.2011, 13:31 | Modificat la 28.09.2019, 08:40

Dupa cinci ani de lunga asteptare, a venit ziua cea mare. Azi, a fost inaugurat pasajul Basarab. Si-a fost o inaugurare pe masura evenimentului. Mii de bucuresteni au venit sa se plimbe pe pod impreuna cu primarul general al Capitalei.

Dupa cinci ani de lunga asteptare, a venit ziua cea mare. Azi, a fost inaugurat pasajul Basarab. Si-a fost o inaugurare pe masura evenimentului. Mii de bucuresteni au venit sa se plimbe pe pod impreuna cu primarul general al Capitalei.