Observator » Evenimente » Simona Halep şi Ilie Năstase au jucat tenis într-un meci demonstrativ

Simona Halep şi Ilie Năstase au jucat tenis într-un meci demonstrativ

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.07.2014, 19:37 | Modificat la 25.07.2014, 20:56

Au făcut spectacol în zeci de ţări, acum au arătat ce pot chiar la ei acasă. Simona Halep şi Ilie Năstase şi-au încrucişat rachetele de tenis la Buşteni, într-un meci demonstrativ.

 Au făcut spectacol în zeci de ţări, acum au arătat ce pot chiar la ei acasă. Simona Halep şi Ilie Năstase şi-au încrucişat rachetele de tenis la Buşteni, într-un meci demonstrativ.