Romanii cu idei ECO pot face afaceri bune pe banii norvegienilor
Romanii cu idei ECO pot face afaceri bune pe banii norvegienilor. Guvernul de la Oslo pune la bataie cateva sute de milioane de euro pentru astfel de proiecte. Nordicii au deja o traditie in acest domeni: topesc zapada cu apa de mare si transforma gunoiul in combustibil pentru masini.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Romanii cu idei ECO pot face afaceri bune pe banii norvegienilor. Guvernul de la Oslo pune la bataie cateva sute de milioane de euro pentru astfel de proiecte. Nordicii au deja o traditie in acest domeni: topesc zapada cu apa de mare si transforma gunoiul in combustibil pentru masini.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰