Observator » Invitaţii Observator 12-14 » Mircea Baniciu, concert în Capitală, luni seara

Video Mircea Baniciu, concert în Capitală, luni seara

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.08.2022, 12:39 | Modificat la 22.08.2022, 19:44

Mircea Baniciu se pregăteşte să cânte în Capitală luni. Şi sunt melodii-simbol ale unei generaţii întregi.

Alături de artist, va urca pe scenă şi un band deja consacrat în lumea rockului românesc, format din Teo Boar şi Vlady Cnejevic.

Vezi mai multe în VIDEO