Claudia Ghiţulescu, viața în izolare. Ce activități are artista acasă
Claudia Ghiţulescu nu se plictiseşte acasă, dar îi este foarte dor de concerte şi de publicul său. Şi-ar fi dorit să ajungă la părinţii ei de Paşte, dar restricţiile de circulaţie îi cam dau planurile peste cap.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Claudia Ghiţulescu nu se plictiseşte acasă, dar îi este foarte dor de concerte şi de publicul său. Şi-ar fi dorit să ajungă la părinţii ei de Paşte, dar restricţiile de circulaţie îi cam dau planurile peste cap. Aşa că a făcut curăţenia de Paşte, de mai multe ori, şi nu uite să cânte. A lansat şi un videoclip nou pentru cei cărora le este dor de ea. Aflaţi detaliile din materialul video de mai sus.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰