Fiul lui Radu Mazare a fost prins conducand cu 194 km/h pe Autostrada Soarelui
Juniorul lui Radu Mazare a zburat cu bolidul pe Autostrada Soarelui. Gonea cu 194 de kilometri pe ora, cand l-a inregistrat radarul politiei. Nu e prima data. Doar ca acum, amicul cu care mergea spre Bucuresti a luat toata vina asupra lui. Ca sa afle adevarul, politia a trimis imaginile la Institutul de Criminalistica.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Juniorul lui Radu Mazare a zburat cu bolidul pe Autostrada Soarelui. Gonea cu 194 de kilometri pe ora, cand l-a inregistrat radarul politiei. Nu e prima data. Doar ca acum, amicul cu care mergea spre Bucuresti a luat toata vina asupra lui. Ca sa afle adevarul, politia a trimis imaginile la Institutul de Criminalistica.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰