Observator » Ştiri Mondene » Pepe si Raluca au plecat intr-o vacanta de cinci stele, in Antalya

Pepe si Raluca au plecat intr-o vacanta de cinci stele, in Antalya

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.06.2012, 07:01 | Modificat la 04.11.2020, 16:30

Pepe si Raluca au plecat intr-o vacanta de cinci stele, in Antalya scriu cei de la Click. Avand in vedere ca este primul sejur de dupa nunta putem spune ca cei doi isi petrec luna de miere in Turcia.

Pepe si Raluca au plecat intr-o vacanta de cinci stele, in Antalya scriu cei de la Click. Avand in vedere ca este primul sejur de dupa nunta putem spune ca cei doi isi petrec luna de miere in Turcia.