Observator » Ştiri Mondene » Pepe şi Raluca s-au întors din luna de miere

Pepe şi Raluca s-au întors din luna de miere

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.11.2014, 07:10 | Modificat la 29.11.2014, 08:01

Pepe şi Raluca s-au întors din luna de miere cu multe amintiri frumoase. Deşi a trecut ceva timp de la căsătoria lor, aşteptarea a meritat. Pepe le-a povestit colegilor de la Acces Direct cum s-au distrat el şi Raluca în Singapore şi în Bali.

Pepe şi Raluca s-au întors din luna de miere cu multe amintiri frumoase. Deşi a trecut ceva timp de la căsătoria lor, aşteptarea a meritat. Pepe le-a povestit colegilor de la Acces Direct cum s-au distrat el şi Raluca în Singapore şi în Bali.