Observator » Ştiri Mondene » Raluca, jumătatea fostei trupe Angels, despre viața cu cinci copii și relansarea în muzică

Raluca, jumătatea fostei trupe Angels, despre viața cu cinci copii și relansarea în muzică

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.11.2019, 13:25 | Modificat la 21.11.2019, 15:02

În peste două decenii de carieră, Raluca Blejușcă a obținut premii prestigioase și a lansat hituri adorate de mii de oameni. Din "Orașul cu Îngeri" ne-a spus cel mai frumos şi emoţionant lucru: "Mi-e dor de tine, Mama".

În peste două decenii de carieră, Raluca Blejușcă a obținut premii prestigioase și a lansat hituri adorate de mii de oameni. Din "Orașul cu Îngeri" ne-a spus cel mai frumos şi emoţionant lucru: "Mi-e dor de tine, Mama". Iar atunci când ne despărţim de persoana dragă, spunem împreună cu ea "Speram să fii tu", dar acum "Te-am pierdut".