Observator » Ştiri sociale » A doborât 3 copaci şi a distrus o maşină parcată, din cauza vitezei

A doborât 3 copaci şi a distrus o maşină parcată, din cauza vitezei

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.10.2014, 07:23 | Modificat la 13.10.2014, 08:26

O tânără inconştientă a reuşit să pună trei copaci la pământ şi să distrugă o maşină parcată, cu bolidul pe care-l conducea. Era cu încă două prietene când, din cauza vitezei se pare, a acroşat o bordură şi n-a mai putut stăpâni volanul

O tânără inconştientă a reuşit să pună trei copaci la pământ şi să distrugă o maşină parcată, cu bolidul pe care-l conducea. Era cu încă două prietene când, din cauza vitezei se pare, a acroşat o bordură şi n-a mai putut stăpâni volanul

Şoferiţa a avut noroc şi a scăpat doar cu o sperietură. La fel şi tânăra din dreapta ei. Doar prietena de pe bancheta din spate a ajuns la spital, dar rănile pe care le are nu-i pun în pericol viaţa.