Observator » Ştiri sociale » O femeie s-a sinucis la metrou

O femeie s-a sinucis la metrou

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.03.2013, 14:47 | Modificat la 11.03.2013, 15:12

O femeie s-a sinucis in statia de metrou Costin Gerogian. Aceasta s-a aruncat in fata trenului in momentul in care se pregatea sa opreasca in statie.

Conform Mediafax, circulatia a fost oprita pe linia unde s-a produs accidentul si se desfasoara normal in celalalt sens.

Doua echipaje de prim ajutor si un echipaj de descarcerare au fost trimise la fata locului.

Femeia in varsta de aproximativ 60 de ani a decedat.

Articolul continuă după reclamă

Foto: Intact Images