Observator » Ştiri sociale » Agent doborat in trafic

Agent doborat in trafic

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.05.2012, 08:49 | Modificat la 24.06.2019, 18:15

Un agent de la Politia Rutiera a fost bagat aseara in spital de o soferita imprudenta. Femeia a intrat intr-o intersectie din nordul capitalei fara sa se asigure si a lovit motocicleta pe care o conducea politistul. In urma impactului omul legii a fost aruncat la cativa metri departare. Acesta a suferit un traumatism in zona toracelui si a fost dus de urgenta la spitalul Elias din Capitala. Femeia care a provocat accidentul s-a ales cu un dosar penal pentru vatamare corporala din culpa.

Un agent de la Politia Rutiera a fost bagat aseara in spital de o soferita imprudenta. Femeia a intrat intr-o intersectie din nordul capitalei fara sa se asigure si a lovit motocicleta pe care o conducea politistul. In urma impactului omul legii a fost aruncat la cativa metri departare. Acesta a suferit un traumatism in zona toracelui si a fost dus de urgenta la spitalul Elias din Capitala. Femeia care a provocat accidentul s-a ales cu un dosar penal pentru vatamare corporala din culpa.