Observator » Ştiri sociale » Aglomeratie la telecabina

Aglomeratie la telecabina

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.08.2010, 09:04 | Modificat la 07.01.2019, 18:35

Turistii care au ajuns la munte au avut de stat la coada la telecabina. Unii au asteptat chiar si cate trei patru ore pana cand au reusit sa urce pe munte.

Turistii care au ajuns la munte au avut de stat la coada la telecabina. Unii au asteptat chiar si cate trei patru ore pana cand au reusit sa urce pe munte.