Observator » Ştiri sociale » Alertă la METROU! O femeie a fost rănită în staţia Politehnica

Alertă la METROU! O femeie a fost rănită în staţia Politehnica

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.03.2015, 12:14 | Modificat la 02.03.2015, 12:17

O femeie de aproximativ 55 ani a fost lovită luni de metrou în stația Politehnica și va fi transportată de urgență la Spitalul Universitar

O femeie de aproximativ 55 ani a fost lovită luni de metrou în stația Politehnica și va fi transportată de urgență la Spitalul Universitar

Daniel Vasile, purtătorul de cuvânt al Inspectoratului pentru Situații de Urgență (ISU) București, a precizat că nu este cunoscută, momentan, cauza accidentului, dar a specificat că victima este conștientă.

La fața locului au acționat un echipaj al Detașamentului Special de Salvatori și două echipaje SMURD.

Articolul continuă după reclamă