Batut in fata sectiei de Politie
Un baiat de 17 ani a fost batut crunt de trei tineri, chiar in fata unei sectii de politie din Salaj. Scandalul a ponit de la o neintelegere: pustiul tocmai scosese telefonul din buzunar si cei trei, care se bateau intre ei, creadeau ca vrea sa ii filmeze. Asa ca au uitat de scandalul dintre ei si s-au napustit asupra adolescentului. N-a avut cine sa il scape, pentru ca sectia de poliatie era pustie. Agentul de serviciu spune ca era plecat la un alt caz.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Un baiat de 17 ani a fost batut crunt de trei tineri, chiar in fata unei sectii de politie din Salaj. Scandalul a ponit de la o neintelegere: pustiul tocmai scosese telefonul din buzunar si cei trei, care se bateau intre ei, creadeau ca vrea sa ii filmeze. Asa ca au uitat de scandalul dintre ei si s-au napustit asupra adolescentului. N-a avut cine sa il scape, pentru ca sectia de poliatie era pustie. Agentul de serviciu spune ca era plecat la un alt caz.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰