Observator » Ştiri sociale » Bebelus lasat sa moara la marginea drumului

Bebelus lasat sa moara la marginea drumului

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.09.2012, 08:42 | Modificat la 16.01.2021, 17:45

Un bebelus de nici trei saptamani, lasat sa moara pe marginea unui drum national din Brasov, a primit o noua sansa la viata. Din intamplare cativa turisti au tras pe dreapta, ca sa ia o gura de aer, chiar langa locul in care fusese abandonat copilasul. Au auzit niste scancete, iar cand au vazut despre ce este vorba nu puteau lasa un suflet acolo.

Un bebelus de nici trei saptamani, lasat sa moara pe marginea unui drum national din Brasov, a primit o noua sansa la viata. Din intamplare cativa turisti au tras pe dreapta, ca sa ia o gura de aer, chiar langa locul in care fusese abandonat copilasul. Au auzit niste scancete, iar cand au vazut despre ce este vorba nu puteau lasa un suflet acolo.