Observator » Ştiri sociale » In lipsa de turisti, hotelierii fac bilantul sezonului estival 2013

In lipsa de turisti, hotelierii fac bilantul sezonului estival 2013

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.09.2013, 16:41 | Modificat la 10.09.2013, 16:55

Vrei o plaja doar pentru tine? Acum o poti avea. Ajunge sa mergi pe litoral, unde turistii sunt mai rari decat un urs polar la Ecuator. Chiar daca a inceput programul "Litoralul pentru toti", prin statiuni bate vantul.

Proprietarii de hoteluri nu mai au altceva de facut, decat sa calculeze cum au incheiat sezonul estival: pe plus sau pe minus.