Observator » Ştiri sociale » Bolile copilariei la adulti

Bolile copilariei la adulti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.02.2010, 08:02 | Modificat la 20.03.2017, 14:35

Daca n-ati facut bolile copilariei, mare atentie, ca vine primavara, un sezon numai bun pentru raspandirea acestora. Nu va ganditi ca nu se mai prind de voi, daca ati trecut demult de varsta majoratului. Puteti face oricand varsat de vant sau oreion. Iar la adulti, bolile astea sunt mult mai complicate.

Daca n-ati facut bolile copilariei, mare atentie, ca vine primavara, un sezon numai bun pentru raspandirea acestora. Nu va ganditi ca nu se mai prind de voi, daca ati trecut demult de varsta majoratului. Puteti face oricand varsat de vant sau oreion. Iar la adulti, bolile astea sunt mult mai complicate.