Observator » Ştiri sociale » 2.250 bonus pentru fiecare medic, pe timpul epidemiei de coronavirus

2.250 bonus pentru fiecare medic, pe timpul epidemiei de coronavirus

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.04.2020, 19:23 | Modificat la 07.04.2020, 21:39

Eroii în alb vor fi răsplătiţi de stat. 2.250 de lei va primi fiecare cadru medical care luptă zi de zi pentru combaterea coronavirusului.

Eroii în alb vor fi răsplătiţi de stat. 2.250 de lei va primi fiecare cadru medical care luptă zi de zi pentru combaterea coronavirusului.