Cristina Spătar, în vizită la soțul ei
Arestul poliţiei Capitalei a ajuns o destinaţie căutată de tot mai multe persoane publice. Azi a venit rândul Cristinei Spătar să intre la vorbitor
Arestul poliţiei capitalei a ajuns o destinaţie căutată de tot mai multe persoane publice. Azi a venit rândul Cristinei Spătar să intre la vorbitor
Însoţită de cei doi copii, cântăreaţa a mers să îşi viziteze soţul. Scurtă la vorbă, cu privirea în pământ, foarte grăbită şi îngândurată, aşa a fost vedeta înainte să intre în vizită la soţul ei.
Fără să se oprească o clipă, Cristina a încercat să scape de reporteri. Afaceristul Alin Ionescu este anchetat pentru o evaziune fiscală de aproximativ zece milioane de euro şi a fost arestat la începutul lunii octombrie, după ce poliţiştii au făcut percheziţii la firma sa de pază.
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰