Observator » Ştiri sociale » De pe gheata, la spital

De pe gheata, la spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.01.2010, 19:35 | Modificat la 15.01.2018, 12:20

Victime ale gerului sunt si sutele de romani care au ajuns in ultimele ore la spital cu fracturi la maini si picioare. Saloanele sectiilor de ortopedie sunt pline de oameni care au cazut pe gheata.

Victime ale gerului sunt si sutele de romani care au ajuns in ultimele ore la spital cu fracturi la maini si picioare. Saloanele sectiilor de ortopedie sunt pline de oameni care au cazut pe gheata.