Observator » Ştiri sociale » Doi bărbaţi au fost atacaţi cu furci şi topoare, într-un bar din Dej. Ce au declarat martorii

Doi bărbaţi au fost atacaţi cu furci şi topoare, într-un bar din Dej. Ce au declarat martorii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.09.2015, 13:14 | Modificat la 21.09.2015, 13:26

Doi bărbaţi au ajuns la Spitalul Municipal Dej după ce au fost atacaţi într-un bar cu furci şi topoare.Incidentul a avut loc după lăsarea întunericului, iar agresorii ar face parte dintr-o grupare cunoscută pentru acţiuni de acest gen

Doi bărbaţi au ajuns la Spitalul Municipal Dej după ce au fost atacaţi într-un bar cu furci şi topoare.Incidentul a avut loc după lăsarea întunericului, iar agresorii ar face parte dintr-o grupare cunoscută pentru acţiuni de acest gen.

Martorii povestesc că aceştia ar fi venit în număr mare cu căruţele şi, după ce au ajuns în faţa barului, au năvălit asupra oamenilor aparent fără motiv.