Observator » Ştiri sociale » Doi copii din Piatra Neamt s-au intoxicat cu semintele unei plante otravitoare

Doi copii din Piatra Neamt s-au intoxicat cu semintele unei plante otravitoare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.09.2011, 16:27 | Modificat la 14.11.2017, 19:25

Lasati nesupravegheati, doi copii din Piatra Neamt s-au intoxicat cu semintele unei plante otravitoare. Crestea undeva pe langa casa dar nimeni nu stia cat de periculoasa este. Copiii au ajuns la spital, si, din fericire, acum sunt in afara oricarui pericol.

Lasati nesupravegheati, doi copii din Piatra Neamt s-au intoxicat cu semintele unei plante otravitoare. Crestea undeva pe langa casa dar nimeni nu stia cat de periculoasa este. Copiii au ajuns la spital, si, din fericire, acum sunt in afara oricarui pericol.