Observator » Ştiri sociale » Doi soţi au fost omorâţi de vecinul lor, cu coasa

Doi soţi au fost omorâţi de vecinul lor, cu coasa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.09.2016, 16:12 | Modificat la 20.12.2017, 19:55

Doi soţi au fost omorâţi în propria casă, noaptea trecută, într-o localitate vasluiană. Chiar vecinul lor este principalul suspect. Tânărul de 27 de ani, băut, ar fi pus mâna pe o coasă şi a intrat peste cei doi.

Doi soţi au fost omorâţi în propria casă, noaptea trecută, într-o localitate vasluiană. Chiar vecinul lor este principalul suspect. Tânărul de 27 de ani, băut, ar fi pus mâna pe o coasă şi a intrat peste cei doi.