Observator » Ştiri sociale » "Dorel" loveste din nou! Au lasat stalpul in mijlocul strazii

"Dorel" loveste din nou! Au lasat stalpul in mijlocul strazii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.03.2010, 07:39 | Modificat la 12.03.2018, 22:10

Dorel loveste din nou! Strada Nitu Vasile a fost largita, insa nimeni nu s-a mai gandit la drumul care a ramas in mijlocul strazii.

Dorel loveste din nou! Strada Nitu Vasile a fost largita, insa nimeni nu s-a mai gandit la drumul care a ramas in mijlocul strazii.