Observator » Ştiri sociale » Elevul care a făcut publice actele de violenţă din şcoala în care învaţă, sacționat de profesori

Elevul care a făcut publice actele de violenţă din şcoala în care învaţă, sacționat de profesori

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.06.2016, 19:30 | Modificat la 23.02.2017, 13:10

Un elev de clasa a-VI-a are nota scăzută la purtare pentru că vrut să facă publice abaterile din şcoala în care învaţă. Tocmai copilul care a înregistrat actele de violenţă de la şcoala 149 din capitală a fost sancţionat.

Un elev de clasa a-VI-a are nota scăzută la purtare pentru că vrut să facă publice abaterile din şcoala în care învaţă. Tocmai copilul care a înregistrat actele de violenţă de la şcoala 149 din capitală a fost sancţionat.