Observator » Ştiri sociale » Ţânţarii au invadat Capitala. Primăria, apel la bucureşteni pentru a participa la combaterea problemei

Ţânţarii au invadat Capitala. Primăria, apel la bucureşteni pentru a participa la combaterea problemei

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.07.2018, 19:42 | Modificat la 31.07.2018, 22:48

Ţânţarii au invadat Capitala, iar Primăria face un apel la bucureşteni. Le cere să ia şi ei măsuri pentru combaterea problemei.

Ţânţarii au invadat Capitala, iar Primăria face un apel la bucureşteni. Le cere să ia şi ei măsuri pentru combaterea problemei.