Observator » Ştiri sociale » Marius Gogoaşă, managerul celei mai mari agenţii de bartending, a ales să trăiască în România #tuschimbiromania

Marius Gogoaşă, managerul celei mai mari agenţii de bartending, a ales să trăiască în România #tuschimbiromania

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.11.2015, 14:38 | Modificat la 27.11.2015, 14:49

Marius Gogoaşă e managerul celei mai mari agenţii de bartending din Sud-Estul Europei. Ar putea trăi în orice ţară din Vest, dar a ales să trăiască şi să muncească la el în ţară pentru că încă mai crede că România are o şansă să fie un loc extrem de plăcut.

 Marius Gogoaşă e managerul celei mai mari agenţii de bartending din Sud-Estul Europei. Ar putea trăi în orice ţară din Vest, dar a ales să trăiască şi să muncească la el în ţară pentru că încă mai crede că România are o şansă să fie un loc extrem de plăcut, dacă fiecare îşi face treaba în pătrăţica lui. Şi el şi-o face, cu responsabilitate...

Povestea lui şi a deciziilor luate după tragedia din Colectiv, pe 1 Decembrie, la Observator.