Meciul cu cel mai ridicat risc de violente
Unii spun ca si fotbalul e o arta. Azi se joaca meciul orgoliilor este si meciul cu cel mai ridicat risc de violente! Dinamo si Steaua se infrunta peste o ora iar suporterii sunt in fierbere. 30 au fost deja dusi la sectia de politie. Laurentiu Radulescu este pe stadionul din Stefan cel Mare. 1. Laurentiu, de ce au fost dusi la sectie cei 30 de suporteri? 2. Care e atmosfera acum si ce masuri de ordine speciale s-au luat?
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Unii spun ca si fotbalul e o arta. Azi se joaca meciul orgoliilor este si meciul cu cel mai ridicat risc de violente! Dinamo si Steaua se infrunta peste o ora iar suporterii sunt in fierbere. 30 au fost deja dusi la sectia de politie. Laurentiu Radulescu este pe stadionul din Stefan cel Mare. 1. Laurentiu, de ce au fost dusi la sectie cei 30 de suporteri? 2. Care e atmosfera acum si ce masuri de ordine speciale s-au luat?
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰