Observator » Ştiri sociale » Petrecere cu spumă pentru turiştii aflaţi în staţiunea Mamaia

Petrecere cu spumă pentru turiştii aflaţi în staţiunea Mamaia

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.07.2016, 19:32 | Modificat la 12.02.2017, 09:45

După o baie în mare, urmează o baie cu spumă. Şi de ce nu, poate şi una cu şampanie. În Mamaia, asta au experimentat turiştii astăzi. Fete şi băieţi au dansat sub o ploaie de clăbuci, iar când le-a fost prea cald, domnişoarele au renunţat la sutiene.

După o baie în mare, urmează o baie cu spumă. Şi de ce nu, poate şi una cu şampanie. În Mamaia, asta au experimentat turiştii astăzi. Fete şi băieţi au dansat sub o ploaie de clăbuci, iar când le-a fost prea cald, domnişoarele au renunţat la sutiene.